Hakkımızda

 

ata

Ata Ekmek Unlu ve Gıda Mamulleri Ltd. Şti. 13.11.2000 tarihinde, tüketicilere hijyenik koşullarda üretilen, sağlıklı ve kaliteli ekmekler sunmak amacıyla kuruldu. Ata Ekmek Ltd. Şti. Kurulduğu günden itibaren, ekmek ve unlu mamuller sektörünün lider markası ve endüstrinin en önemli kuruluşlarından biri olmayı hedeflemiştir. O günden bu yana tüm kararlarını bu hedeflere yönelik olarak gerçekleştirmiştir.

Ata Ekmek Ltd. Şti. isminden de anlaşılacağı gibi atalarından öğrendikleri fırıncılık mesleğini kendilerine ait ekmek fırınlarında devam ettiren daha sonra teknolojik gelişmelerle birlikte ekmekte kalite standartlarını yükseltmek amacıyla fabrikalaşmayı düşünen Erzurum – İspir’liler tarafından kurulmuştur. Ata Ekmek Ltd. Şti. Bahar Ekmek, Ulus Ekmek, Dadaş Ekmek, Beratoğlu ekmek ve Çankaya Ekmek Fabrikalarının ortaklığı ile kurulmuş bir şirkettir.

Ata Ekmek Ltd. Şti. 2003 yılının ikinci yarısında 4000 m2 lik kapalı alana sahip tesisinde üretime başlamıştır. Bu tesis zemin katında hammadde deposu, birinci katında imalathane, ikinci katında ise sosyal tesisler ve idari bölümden oluşmaktadır. İmalathane kısmında üretimde kullanılan tüm makinlardan ikişer adet bulunmaktadır. Ayrıca saatte 4100 adet ekmek pişirme kapasitesine sahip iki adet tünel fırını bulunmaktadır. Tesiste satış reyonu da bulunmaktadır. Üretilen ekmekler satış reyonu dışında servis araçlarıyla Denizli’nin dört bir yanına dağıtılmaktadır. Denizli’nin ekmek ihtiyacının %75’inin karşılanmasına çalışılmaktadır. Ayrıca buğday ekmeği dışında, simit ve ekmek çeşitleri (kepek, çavdar v.s.) şubelerde üretilmektedir.

Toplumda sağlık, besleyicilik ve lezzette tüketici bilincinin gittikçe artması ve standart bir kalite arayışının yerleşmesi kaliteli ekmek ihtiyacını oluşturdu. Ata Ekmek Ltd. Şti. kuruluşundan bu güne tüketici memnuniyetini ön planda tutarak bu ihtiyacı karşılamak için çalışmalarını sürdürmektedir.

VİZYONUMUZ :

Ekmek ve unlu mamuller sektöründe kalitesinden ödün vermeden en karlı ve lider kuruluş olma yönünde, teknolojiye ve insana yatırım yapan, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan, planlı büyümeyi amaçlayan bir şirket olmaktır.

MİSYONUMUZ :

Ekmek ve unlu mamuller sektöründe kaliteyi, lezzeti ve insan sağlığını ön planda tutan, tüketici memnuniyetini sağlamış bir şirket olarak sürekli büyümek ve gelişmektir.

yükleniyor..