Hakkımızda

Kurumsal

  • Adalet Mh. 10031 Sokak No:16 Bereketli - DENİZLİ
  • +90 258 377 00 05 pbx
  • info@ataekmek.com.tr

Hakkımızda

Ata Ekmek Ltd. Şti. isminden de anlaşılacağı gibi atalarından öğrendikleri fırıncılık mesleğini kendilerine ait ekmek fırınlarında devam ettiren daha sonra teknolojik gelişmelerle birlikte ekmekte kalite standartlarını yükseltmek amacıyla fabrikalaşmayı düşünen Erzurum – İspir’liler tarafından kurulmuştur. Ata Ekmek Ltd. Şti. Kurulduğu 2000 yılından itibaren, ekmek ve unlu mamuller sektörünün lider markası ve endüstrinin en önemli kuruluşlarından biri olmayı hedeflemiştir. O günden bu yana tüm kararlarını bu hedeflere yönelik olarak gerçekleştirmiştir.

Ata Ekmek Ltd. Şti. sahip olduğu 5000 metrekarelik kapalı alan fabrikası ile Ege Bölgesi’nin en büyük üretim tesisidir. Ekmek ve unlu mamüller sektöründe zengin ürün çeşitliliği ile bölgesinde farklılık oluşturmuştur.

Ata Ekmek Ltd. Şti.’nin ulaştığı başarının arkasında kaliteli, sağlıklı ve lezzetli ürünleri, en hijyenik şartlarda üreterek müşterilerine ulaştırması ve her daim müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı yer almaktadır. Bu yaklaşım doğrultusunda aynı standartta kaliteli hammadde temini, sürekli iyileştirilen işletme şartları ve teknolojik imkanlardan yararlanılmaktadır.

Ata Ekmek Ltd.Şti. Denizli’de kaliteli, hijyenik  ve 350 farklı ürün çeşitliliği ile kendisine ait 9 satış noktasında, toplu tüketim yerlerinde, ulusal ve yerel marketlerde nihai tüketiciye ulaştırdığı farklı ürün ve hizmeti ile ATA EKMEK markasını oluşturmuştur.